PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118195}

Trudne słówka

Spanglish
6,6 17 919
ocen
6,6 10 1 17919
4,7 3
oceny krytyków
Trudne słówka
powrót do forum filmu Trudne słówka

film generalnie bardzo dobry, z uwagi na przesłanie jakie z niego płynie. Promuje on bowiem, co mam wrażenie zanika w dzisiejszym świecie, 'odpowiedzialność za to co oswoiłeś'. Polecam serdecznie :]

peza_92

ktoś lubuje się w Małym księciu A. Saint Exuperiego, już myślałem, że tacy ludzie są na wyginięciu

ocenił(a) film na 8
Kamillu25

Nie ukrywam, że koleżanki z pracy robią wiele w kierunku mego wyginięcia ;)

peza_92

dasz radę, tylko inteligentne i wykształcone osoby cytują klasykę

Kamillu25

Jestem tu przypadkiem, ale muszę to napisać! Kocham ,,Małego księcia"!

ocenił(a) film na 9
kalambury1008

Ja też. Faktem jest, że obecnie "odpowiedzialność za to, co oswoiłeś" podejmuje się rzetelniej i częściej w odniesieniu do zwierząt niż ludzi. Z drugiej strony, samo "międzyludzkie" oswajanie bywa powierzchowne, a ludzie nie zbliżają się do siebie tak mocno. Pełno dziś róż, a książąt ? Film podobał mi się, bo był trochę zaskakujący, nieszablonowy, choć zarówno motyw romansu z latynoską pomocą domową jak i osoba Sandlera sugerowały lekką i śmieszną komedyjkę która wyparuje z głowy następnego dnia.

ocenił(a) film na 8
agat337

Żeby człowieka 'oswoić' należy poświęcić mu dużo uwagi i czasu, a czas jest obecnie towarem deficytowym.
Pozdrawiam :)))))

użytkownik usunięty
agat337

Ja podobnie byłam zaskoczona rozwiązaniem sprawy. I podobnie spodziewałam się troszkę przygłupawej komedii romantycznej (dgy patrzyłam na Johna takie oczekiwanie), z przewidywalną fabuła. A tu miła niespodzianka- i powiem nawet, że byłam poruszona ukazaniem odpowiedzialności i wyjątkowej dojrzałości uczuciowej-NIE TRZEBA ZA WSZELKĄ CENĘ KIEROWAĆ SIĘ UCZUCIAMI, czasem ROZUM WINIEN WZIĄĆ GÓRĘ, gdy w grę wchodzi prawdziwe dobro.

ocenił(a) film na 8

Ładnie napisane :)))
Pozdrawiam serdecznie :)))

peza_92

mi trochę źal tej żony. miała mnóstwo kompleksów i chciała, żeby wszyscy ją lubili, być doceniania, a nic jej nie wychodziło, nie umiała nawet z początku jako jedyna wymówić imienia flor, było widać, że bardzo jej zależy, żeby być dobrą dla flor, zeby ją polubiła, własna matka nazywała ją głupią, mąż stawał po przeciwnym froncie , robiąc w ten sposób z niej jeszcze gorsza niż była. a co do tego, że chciała odchudzić córkę to myślę, że po części robiła to, bo nie chciała aby jej dziecko miało takie kompleksy jak ona. w dodatku na początku mówiła, że straciła pracę co tez musiało ją w jakiś sposób ugodzić.

ocenił(a) film na 8
BlueLips

Pozdrawiam bardzo serdecznie :)))

ocenił(a) film na 7
BlueLips

Masz rację, ale uważam za fajne to, jak pokazano tą postać :) Przez to przejaskrawienie pokazano, że dążenie do doskoałości, aby wszyscy nas lubili, na siłę udowadnianie jak dobrym się jest, jeste.... żałosne :) Super, bo TV bardzo rzadko to pokazuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones